ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال دوم
  • 1402/12/01 - 08:54
  • - تعداد بازدید: 577
  • - تعداد بازدیدکننده: 570
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال دوم

 
 
ثب نام وام های دانشجویی نیمسال دوم:
 
1- دانشجویان محترم فرصت دارند از تاریخ 1402/12/01 لغایت 1403/01/20از طریق پرتال دانشجویی درخواست وام تحصیلی را ثبت نمایند.
  2- دانشجویان محترم فرصت دارنداز تاریخ 1403/02/01 لغایت 1403/02/15  از طریق پرتال دانشجویی درخواست وام های ضروری و ودیعه مسکن متاهلی را ثبت نمایند.
3- در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پرداخت وام تحصیلی دانشجویان متاهل به میزان دوبرابر دانشجویان مجرد خواهد بود.
4- ارائه و ثبت اطلاعات سند تعهد محضری دانشجویی و ضامنین(دارای شماره شناسه مخصوص صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و رمز تصدیق که متن آن در تمامی دفاتر ثبت اسناد موجود است)توسط دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی جاری برای اولین بار تقاضای دریافت وام های صندوق رفاه دانشجویان را دارند الزامی است.
5- یادداوری می گردد سقف مبلغ ضمانت وام های دانشجویی به ترتیب 120،60 و بیش از 120 میلیون تومان افزایش یافته است.
6- ارائه گواهی کسر از حقوق صرفا برای دانشجویانی الزامی خواهد بود که مجموع وام های دریافتی آنان بیش از 120 میلیون تومان می گردد.
7- در خصوص وام ضروری دانشجو در هر مقطع تحصیلی فقط از دو نوع وام از شش نوع وام ضروری می تواند استفاده نماید.
 
8- نظر به اینکه صرفا دانشجویانی که اطلاعات هویتی و تحصیلی آنها به سامانه تبادل اطلاعات آموزشی وزارت عتف(GSB) ارسال شده باشد می توانند نسبت به تشکیل پرونده و ثبت تقاضای وام اقدام نمایند، ضروری است کارشناسان محترم آموزش هر دانشکده با قید فوریت نسبت به تبادل و بروز رسانی مستمر اطلاعات آموزشی دانشجویان در درگاه تبادل اطلاعات وزارت متبوع قبل از تاریخ ثبت نام به صورت بر خط اقدام نمایند.
9- مقتضی است دانشجویانی که بدون فاصله زمانی از مقطع پایین به مقطع بالاتر منتقل می شوند و یا هر گونه ثبت مقطع تحصیلی جدید، باید سند تعهد محضری جدید برای دریافت تسهیلات ارائه نمایند.
  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 761
کلمات کلیدی
مدیر سایت سبزوار
خبرنگار

مدیر سایت سبزوار

تصاویر